Budynek

Zależy nam na przyjaznym osiedlu, dostosowanym skalą do przestrzeni, w jakiej człowiek czuje się komfortowo, oraz na dobrych sąsiedzkich relacjach. Dlatego też projekt nawiązuje do ukształtowania terenu, z uszanowaniem sąsiedztwa jednorodzinnych domów. Jest to oferta kierowana do osób świadomie wybierających życie w Olsztynie, ceniących położenie miasta w otoczeniu natury, rozumiejących unikatowość lokalizacji Gruszowe Sady.

Intensywność zabudowy terenu i planowana ilość mieszkań, a co za tym idzie – potencjalna ilość aut, dostosowane są do przepustowości ulicy im. profesora Nowaka. Obszerna podziemna hala garażowa zapewnia wystarczającą ilość miejsc parkingowych. W kameralnym budynku dostęp z mieszkania do auta w hali umożliwiają cichobieżne windy, przewidziane na wszystkich 3 kondygnacjach mieszkalnych (parter + 2 piętra).

Termin premiery projektu to wiosna 2018 roku, wtedy też rozpoczyna się sprzedaż mieszkań i prace budowlane. Już na kolejną wiosnę – 2019 roku – przekażemy klucze do mieszkań.

Zapisz się na przedsprzedaż

Zobacz rzuty mieszkań przed oficjalną premierą!

Zapisz się teraz!

Mieszkania w Olsztynie

Twoje komfortowe mieszkanie w nowoczesnym budynku, położonym w zacisznej enklawie w sercu Olsztyna.